دکتر سعید پارسیان‌فر – نظام پزشکی 109316

پیرسینگ دست

پیرسینگ یعنی سوراخ کردن قسمتی از بدن برای آویزان کردن جواهرات که میان نوجوانان و جوانان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و خوشبختانه تصورات فرهنگی در مورد این مسائل اصلاح شده است. تا چندی پیش پیرسینگ گوش و پیرسینگ بینی و پیرسینگ لب بسیار رایج بود اما اکنون پیرسینگ دست توسط خانم‌ها و آقایان انجام می‌شود.

در اینجا نحوه انجام پیرسینگ دست و پیرسینگ انگشت را با جزئیات توضیح دادیم و بهترین مرکز را برای انجام انواع پیرسینگ معرفی کردیم.

آیا نیاز به پیرسینگ دست در تهران دارید؟ برای پیرسینگ کردن دست میتوانید با مطب دکتر پارسیان فر به شماره 09303839919 تماس بگیرید.

پیرسینگ دست

اینکه شما برای چه ناحیه‌ای از پیرسینگ استفاده کنید به سلیقه خودتان بستگی دارد اما پیرسینگ دست یکی از زیباترین و جذاب‌ترین انواع این نوع سوراخ بشمار می‌رود. اشخاصی که لاغر هستند و انگشتان لاغر و کشیده دارند، پیرسینگ دست را بسیار می‌پسندند.

اگر در شمال تهران به دنبال یک مرکز خوب برای انجام پیرسینگ دست، پیرسینگ زبان، پیرسینگ ترقوه و یا سایر پیرسینگها هستید، توصیه میشود به مطب زیبایی دکتر پارسیان فر مراجعه نمایید.

چگونه پیرسینگ دست بیخطر داشته باشیم؟

دست یکی از نواحی است که در طول روز بسیار از آن استفاده میکنید و باید در نظر داشته باشید که با عوامل سطحی که ممکن است آغشته به آلودگی باشند نیز در ارتباط است. همچنین جای زخم و سوراخ پیرسینگ در این عضو دیرتر بهبود می‌یابد زیرا این ناحیه تا حدودی استخوانی است و بسیار با آب سر و کار دارد و زخم در محیط مرطوب دیرتر بهبود می‌یابد.

برای اینکه پیرسینگ دست بی‌خطر و بی‌عارضه‌ای داشته باشید، باید یک مرکز خوب مانند کلینیک دکتر پارسیان فر که نمونه کار بسیار دارد را انتخاب نمایید. اطمینان حاصل کنید که برای پیرسینگ شما در هر ناحیه از بدنتان، از یک سوزن استریل تمیز و جدید استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که پزشک این تکنیک را با استفاده از دستکش انجام دهد تا باکتری و آلودگی به درون زخم شما وارد نشود.

پیرسینگ مچ دست
پیرسینگ مچ دست

آیا پیرسینگ انگشت دست خطرناک است؟

پیرسینگ و سوراخ‌هایی که بر سطح انگشت ایجاد می‌شوند با زخم همراه نیستند اما به هر حال هر جای سوراخ بازی بر روی پوست مستعد جذب باکتری می‌باشد. برای اینکه خطر پیرسینگ شما را تهدید نکند، اقدامات لازم برای بهبود جای پیرسینگ را به درستی رعایت کنید.

مشاهده نمونه کارهای پیرسینگ

مراقبت های بعد از پیرسینگ دست

  1. زیورآلاتی را برای پیرسنگ دست و پیرسینگ انگشت انتخاب کنید که آویز نباشند تا به لباس و وسایل دیگر برخورد یا گیر نکنند.
  2. دست‌های شما به طور فراوان با آب شسته می‌شوند بنابراین باید در دو روز اولیه احتیاط کنید تا این محیط را زیاد مرطوب نگه ندارید. برای خشک کردن دست خود در روزها و هفته‌های اول، حوله را بر روی پوست نکشید و یا نفشارید.
  3. تا زمانی که زخم پیرسینگ دست بهبود نیافته است، نباید به استخر یا دریا و یا جکوزی بروید.
  4. برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از عفونت بعد از پیرسینگ دست، از محلول استریل استفاده کنید.
  5. پماد آنتی‌بیوتیک و ترمیم کننده تجویز شده را تا مدت زمان گفته شده توسط پزشک، استفاده نمایید.
  6. در صورتی که التهاب یا ترشحاتی از جای پیرسینگ مشاهده کردید، به پزشک اطلاع دهید زیرا شاید به جواهر انتخاب شده حساسیت و آلرژی داشته باشید.

آیا میتوان جای پیرسینگ دست را با الکل ضدعفونی کرد؟

به طور کلی نباید زمانی که این سوراخ به تازگی بر سطح پوست دست شما ایجاد شده است، از الکل برای ضدعفونی کردن استفاده کنید. استفاده از الکل برای این ناحیه موجب خشکی شدید و زخم در این ناحیه می‌شود. برای ضدعفونی کردن پیرسنگ پوست دست فقط باید از محلول استریل نمکی رقیق موجود در داروخانه‌ها استفاده نمایید.

پیرسنگ دست برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که انگشت های لاغر دارند.
  • افرادی که انگشت کشیده دارند.
  • اشخاصی که پوست برنزه دارند.
  • کسانی که مچ دست باریک دارند.

هزینه انجام پیرسینگ دست چقدر است؟

پیرسینگ دست از انواع پیرسنگ هایی است که دارای هزینه بالایی نیست و شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه معقول، این تکنیک را انجام دهید و زیبایی را به دستان خود ببخشید. برای دریافت هزینه با مطب دکتر پارسیان فر با بیش از 15 سال سابقه به شماره 09303839919 تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز
[تعداد امتیازها 3 عدد و میانگین امتیازها 3.7]
دکتر سعید پارسیان فر وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *