دکتر سعید پارسیان‌فر – نظام پزشکی 109316

تزریق ژل لب

مقدمه

نقش لب در زیبایی و جذابیت صورت بر کسی پوشیده نیست اما همه به شکل مادرزادی از زیبایی لب برخوردار نیستند. امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی در همه زمینه‌ها از جمله زیبایی، داشتن لب‌های دلخواه و زیبا دیگر یک رویا نیست.

تزریق ژل لب یکی از تزریقات زیبایی است که ظرافت‌های خاص خود را دارد.

از جمله روش‌های فرم‌دهی و حجم‌دهی لب‌ها، تزریق فیلرهای موسوم به هیالورونیک اسید است. این فیلرها از جنس هیالورونیک اسید هستند که از همان ماده‌ای تشکیل شده‌اند که در ساختار پوست بدن به شکل طبیعی وجود دارد، بنابراین دارای عارضه جدی نمی‌باشند و برندهای معتبر این نوع فیلر دارای تاییدیه FDA آمریکا می‌باشند.

برای تزریق لب از فیلرهای هیالورونیک اسید استفاده می‌کنیم و فیلرهای غیر هیالورونیک اسید برای تزریق لب مناسب نیست.

ساختار لب

لب دارای سه قسمت اصلی است:

 • Vermillion border
 • Body
 • Philtrum column
ساختار لب
ساختار لب

برای موفقیت در تزریق ژل باید این ساختارها را به طور کامل و با جزییات بشناسیم.

ژل لب چیست؟

شما در زندگی خود با افرادی رو به رو شده‌اید که دارای لب‌های باریک مادرزادی باشند یا به هر دلیلی از فرم لب‌های خود راضی نباشند. اگر به اکثریت افراد این چنینی توجه کنید، در می‌یابید که همین مورد در ظاهر کوچک تا چه اندازه بر میزان اعتماد به نفس آنها تاثیر خواهد گذاشت.

امروزه تزریق ژل لب نتایج فوق‌العاده‌ای را برای این اشخاص به همراه دارد. ژل لب به عنوان ماده‌ای پر کننده و حجم دهنده، از روش‌های کم عارضه شناخته شده است که اگر توسط متخصص زیبایی خوب انجام شود، نتیجه ماندگار و با دوامی را برای کاندید این روش در بر دارد. میزان حجم استفاده از ژل در افراد متفاوت بوده و به فرم انتخابی لب بستگی دارد. این ماده پرطرفدار، با حجیم‌سازی لب‌های بالا و پایین، تناسب را با سایر بخش‌های صورت ایجاد کرده و لب‌ها را به صورت عمقی اصلاح ظاهر می‌کند.

انواع مدل تزریق ژل لب

تمامی افراد دارای فرم لب‌های متفاوت از یکدیگر هستند که قبل از استفاده از تکنیک تزریق ژل لب باید با آن آشنا شوند. بسیاری از فرم لب‌ها با اندازه و فرم بینی فرد همخوانی نداشته و تزریق ژل لب در اندازه‌ای بیشتر از میزان مورد نیاز، موجب نازیبایی چهره وی شود. بنابراین توصیه می‌شود قبل از انتخاب میزان حجم تزریقی و فرم لب، با پزشک خود مشورت نمایید.

تزریق ژل لب در تهران توسط متخصص زیبایی دکتر پارسیان فر
تزریق ژل لب در تهران توسط متخصص زیبایی دکتر پارسیان فر

بسیاری از خانم‌ها علاقمند هستند که فرم لبشان بعد از تزریق ژل هم طبیعی باشد و فقط اصلاح نواقص انجام شود. حال در مقابل بسیاری از خانم‌ها علاقمند هستند که میزان بیشتری ژل به لب‌های خود تزریق کنند تا فرم لب‌ها قلوه‌ای‌تر شود. ماهیت ژل لب، هیالورونیک اسید است که یک ماده طبیعی بوده و نقش مهمی را در زیباسازی ایفا می‌کند. در ادامه به انواع مدل‌های تزریق ژل لب اشاره خواهیم داشت و در رابطه با هر یک توضیحی کوتاه در اختیار شما می‌گذاریم.

ژل لب مدل روسی

لب روسی
لب روسی

مردم کشور روسیه دارای لب‌های قلوه ای و گوشتی هستند که از نظر زیبایی جزو معیارهای مهم بشمار می‌رود. از زمانی که افراد با تزریق ژل لب از نوع روسی آشنا شده‌اند، آمار انجام این نوع تزریق ژل لب روز به روز در حال افزایش است. برای انجام تزریق ژل لب روسی، پزشک زیبایی ابتدا باید آناتومی صورت و تناسب اعضای صورت را مورد بررسی قرار دهد و میزان ماده تزریقی را بسنجد.

ژل لب مدل نچرال

ژل لب مدل طبیعی بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که علاقمند هستند فرم طبیعی و نچرال لب خود را حفظ کنند یا فرمی کلاسیک برای لب‌های خود برقرار کنند. در برخی موارد، تزریق ژل لب مدل نچرال به حدی نامحسوس و نرمال است که سایر افراد متوجه تزریق ژل لب شما نخواهند شد.

ژل لب مدل عروسکی

در روند تزریق ژل لب عروسکی، به لب‌های پایین مقدار بیشتری ژل نسبت به لب بالا تزریق می‌کنند تا همانند عروسک‌های باربی شوند.

ژل لب مدل قلبی

یکی از روش‌های تزریق ژلی که امروزه خانم‌ها با صورت کشیده طرفدار آن هستند، مدل قلبی است. در تزریق ژل لب قلبی، بین لب‌های بالا به شکل قلب حاشیه و زاویه درست می‌کنند.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

امروزه با رایج شدن تزریق ژل لب، لب‌هایی حجیم و قلوه ای میان افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است. لب‌های قلوه ای کمی از ظاهر نچرال دور شده و نمایی حجیم‌تر دارد. نکته بسیار مهم برای داشتن لب‌های قلوه‌ای این است که باید قبل از انجام تزریق ژل لب مدل قلوه ای با یک متخصص زیبایی مشورت نمایید زیرا برخی از لب‌ها دارای بافتی نیستند که توان نگهداری این مقدار ژل را داشته باشد و عوارضی را به مرور از خود به نمایش می‌گذارند.

در این روش، تمرکز پزشک از تزریق فیلر برجسته‌سازی لب‌ها است. این مدل بر خلاف لب روسی که اطراف لب‌های بالا دارای زاویه است، قلوه ای تر بوده و تمامی تیزی‌های نواحی دور لب با فیلر اصلاح می‌شود و فرم لب‌ها از کشیدگی خارج می‌شود.

تزریق ژل لب مدل گرد

یکی از مهمترین مواردی که در فرم لب تاثیرگذار است، محل تزریق فیلر بر لب‌ها است. برخی از چهره‌ها با مدل لب گرد هیچ تناسبی ندارند. تزریق ژل لب مدل گرد اینگونه است که ابتدا پزشک، فیلر را بر نواحی مختلف لب تزریق کرده و سپس با ماساژ دست، فرمی گرد ایجاد می‌کند. این روش ممکن است تا حدودی با درد همراه باشد زیرا لب بعد از تزریق تا حدودی تحریک می‌شود و حین ماساژ، ممکن است کمی آزردگی احساس شود.

تزریق ژل لب مدل فانتزی

یکی از مدل‌هایی که در تزریق ژل لب طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، مدل فانتزی است که تا حدودی به فرم نچرال شبیه است و با نام تزریق ژل لب عروسکی نیز شناخته می‌شود. خانم‌هایی که به لب‌هایی پهن با حجم زیاد و برجسته علاقمند هستند، باید تزریق ژل لب مدل فانتزی را انتخاب نمایند.

تزریق ژل لب مدل هالیوودی

شما هم تاکنون با فرم لب هالیوودی آشنا شده‌اید. این مدل لب را در بازیگران سینمای هالیوود، مشاهده خواهید کرد. در این روش لب‌های پایین را حجیم‌تر از لب بالا کرده و عقیده دارند که محبوبیت و جذابیت را افزایش می‌دهد. اگر میزان فیلر تزریق ژل لب مدل هالیوودی کمتر از میزان مورد نیاز باشد، فرد بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به ترمیم نیاز پیدا می‌کند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که صورت گرد و کوچکی دارید، نباید از مدل لب هالیوودی استفاده کنید زیرا با بعضی از چهره‌ها همخوانی ندارد.

ژل لب مدل اردکی

برای تزریق ژل مدل اردکی فقط برخی برندهای خاص را بکار می‌برند تا برجستگی لب بیشتر از حد معمول غیر طبیعی نشود. ناگفته نماند که در این مدل، لب بالایی بسیار بزرگتر از لب پایین است. در این مدل از تزریق ژل لب، ابتدا به مرکز بافت لب، فیلر تزریق کرده و سپس نواحی اطراف را ترمیم خواهند کرد.

آیا نیاز به تزریق ژل لب در تهران دارید؟ برای مشاوره رایگان و تزریق ژل می‌توانید با کلینیک تخصصی دکتر پارسیان‌فر به شماره 09303839919 تماس بگیرید.

نکات مهم تزریق لب

وجود تناسب بین لب بالا و پایین از شرط‌های زیبایی لب است این نسبت، نسبت طلایی نامیده می‌شود.

از دیگر نکات قابل توجه، تناسب بین لب و بقیه اجزای صورت است.

تناسب بین لب‌ها
تناسب بین لب‌ها

فرم لب برای صورت هر شخص منحصر به فرد است و لبی که بر روی یک صورت زیباست الزاماً روی صورت شخص دیگری زیبا نیست.

کاندیدای مناسب تزریق ژل لب

تزریق ژل لب در دسته روش‌هایی قرار دارد که دارای معیار خاصی نمی‌باشد و تمامی افرادی که از فرم لب خود ناراضی هستند، می‌توانند از این روش استفاده نمایند. بهتر است، اشخاصی از این روش استفاده کنند که انتظارات واقع بینانه داشته باشند. اشخاصی که بالای 18 سال سن دارند و هیچگونه بیماری پوستی یا تبخال ندارند، می‌توانند از این روش بهره ببرند.

برترین برندهای ژل لب

یکی از مسائل مهمی که در تزریق ژل لب اهمیت دارد، کیفیت و نوع برند انتخابی ژل است. برند ژل باید از نوع مرغوب باشد زیرا ممکن است عوارض بسیار جبران ناپذیری برای فرد به همراه داشته باشد. برند فیلر انتخابی نه تنها در ایجاد زیبایی موثر است بلکه در میزان ماندگاری آن نیز تاثیر گذار است. گرچه ماهیت تمامی فیلرهای تزریقی هیالورونیک اسید است اما مهمترین تفاوتی که با یکدیگر دارند در میزان غلظت آنها است. در ادامه به برخی از برندهای معتبر فیلر لب، اشاره کردیم:

 • ژل لب پرفکتا
 • ژل لب رووفیل
 • ژل لب رستلین
 • ژل لب تئوسیال

مزایای تزریق ژل لب چیست؟

تزریق کردن ژل لب برای افراد مزایایی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 1. ایجاد زیبایی
 2. اصلاح فرم لب
 3. کبودی خفیف
 4. ماندگاری و دوام بالا
 5. عدم عوارض جانبی
 6. هزینه مناسب و معقول
 7. برقراری تناسب فرم لب با سایر اجزای صورت

مدت زمان انجام تزریق ژل لب چقدر است؟

حدود 30 تا 40 دقیقه که بخش عمده آن صرف بیحسی می‌گردد، مگر این که از بیحسی عصبی استفاده کنیم. با این نوع بی‌حسی، درد تزریق تقریباً صفر خواهد شد.

تزریق ژل لب چند روز بعد اثر می کند؟

افرادی که از این روش استفاده کردند، می‌دانند که تغییرات ناشی از تزریق ژل لب از همان لحظه‌های ابتدایی قابل مشاهده و لمس است. همه کاندیدهای این تکنیک زیبایی تا سه روز از فرم لب خود مطلع نیستند و یا ناراضی هستند. این در حالی است که با گذشت زمان، نتیجه چشمگیر و فوق‌العاده‌ای برای افراد نمایان خواهد شد زیرا هرچه کبودی‌ها رفع شود و تورم کاهش یابد، فرم اصلی لب بعد از تزریق نشان داده خواهد شد.

هزینه تزریق ژل لب چه قدر است؟

میزان هزینه ژل لب به مواردی چون نوع برند ژل، میزان ماندگاری و کیفیت، حجم تزریقی، دستمزد پزشک، موقت یا دائمی بودن و … بستگی دارد. برای دریافت قیمت یا مشاوره رایگان با کلینیک تخصصی دکتر پارسیان فر در تهران به شماره 09303839919 تماس بگیرید.

توصیه می‌شود برای تزریق ژل لب به کیفیت برند انتخابی و نوع فیلر توجه نمایید و تمرکز خود را از روی مقدار هزینه بردارید و به مسائل مهمتر نظیر ماندگاری اهمیت دهید. فیلرهایی که دارای مبالغ پایینی هستند، دارای بافت بسیار منسجم بوده و به درستی فرم نمی‌پذیرند و ممکن است بعد از چندین روز به شکل گلوله‌های ریز زیر بافت ظاهر شوند.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

بسته به نوع بیحسی می‌تواند بدون درد و یا درد مختصر باشد اما در صورت عدم مهارت پزشک در به کارگیری بیحسی می‌تواند دردناک و غیرقابل تحمل باشد.

متخصص زیبایی برای تزریق ژل لب از بیحسی‌های موضعی دندانپزشکی استفاده می‌کنند و فرد هنگام تزریق و تا مدتی بعد از آن هیچ دردی احساس نخواهد کرد. ناگفته نماند، اشخاصی که بدنشان در برابر بیحسی مقاوم است، ممکن است تا حدودی درد را به طور بسیار خفیف احساس نمایند، اما این مورد بسیار دارای اهمیت است که کاندیدای استفاده از بی‌حسی دندانپزشکی قبل از تزریق ژل لب باید بدانند، در زمانی که لب با این نوع بیحسی، حس خود را از دست دهد، فرم لب بعد از تزریق ژل لب به طور کامل مشخص نمی‌شود. به همین دلیل توصیه پزشکان است که فرد فقط از بیحسی‌های موضعی استفاده نماید.

حجم ژل مورد نیاز برای لب چقدر است؟

بسته به فرم و شکل اولیه لب و سلیقه مراجعین، میزان مورد نیاز می‌تواند متفاوت باشد ولی معمولاً برای یک تزریق طبیعی یا همان نچرال حدود یک سی‌سی ژل مورد نیاز است و برای تزریقاتی که فرد خواستار حجم بیشتر باشد تا 2 سی‌سی ژل می‌توان تزریق کرد. گاهی برای حصول نتیجه بهتر می‌توان تزریق را در دو مرحله و به فاصله یک ماه انجام داد.

ماندگاری ژل لب چقدر است؟

ماندگاری و دوام ژل لب به برند و کیفیت فیلر انتخابی بستگی دارد و معمولا بین 6 ماه تا 18 ماه است. این مدت زمان با این همه متغیر بودن، با کیفیت ژل مورد استفاده مرتبط می‌شود. کاندیدا و طرفداران این روش اطلاع دارند که برای تزریق ژل لب، باید بیشتر از توجه به میزان هزینه‌ها، به کیفیت و برند آن توجه نمایند.

هیالورونیک اسید در میزان غلظت و ماندگاری متغیر است. ناگفته نماند که ماده هیالورونیک اسید در مقدار بسیار کمی به طور طبیعی در بدن همه افراد وجود دارد و چون از مواد طبیعی بدن بشمار می‌رود، بعد از تزریق، مقداری از آن جذب بافت لب میشود. کیفیت و میزان چربی پوست در مدت دوام ژل تزریقی تاثیرگذار است.

راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق ژل لب

همانطور که متوجه شدید، میزان دوام و ماندگاری فیلرها در افراد، مختلف است اما راهکارها و مراقبت‌هایی وجود دارند که این مدت زمان ماندگاری را افزایش می‌دهند. موارد ساده‌ای نظیر:

 1. سن مناسب افراد برای تزریق فیلر
 2. انتخاب فرم ایده‌آل برای لب‌ها
 3. توجه به موارد قبل و بعد تزریق ژل لب
 4. انتخاب حجم مناسب برای فرم‌دهی لب‌ها
 5. مراجعه به مراکز معتبر جهت تزریق ژل لب
 6. استفاده از برندهای معتبر فیلر برای تزریق به لب

علل زود جذب شدن ژل لب

میزان سوخت و ساز بدن و بالا بودن سن فرد سبب می‌شود تا مدت زمان ماندگاری فیلرها کاهش یابد.

حرکات دهان مانند صحبت کردن یا غذا خوردن سبب می‌شود، ژل در بافت‌های لب زودتر شروع به تجزیه کنند زیرا این حرکت موجب افت و تجزیه اسید هیالورونیک می‌شود.

چه زمانی برای تزریق مجدد ژل لب مناسب است؟

همه افرادی که تجربه اول تزریق ژل لب را دارند، یک سوال مشترک دارند که چه زمانی باید برای تزریق مجدد ژل لب مراجعه کنند؟ برای اینکه فرم لب‌های شما نچرال باقی بماند و در آینده هیچکس متوجه تزریق ژل شما به لب‌هایتان نشود، باید زمانی که حدود 30 تا 40 درصد از حجم ژل تزریقی باقی مانده است، برای تزریق مجدد فیلر اقدام نمایید.

همچنین یادآور می‌شویم افرادی که به صورت مداوم این تکنیک را انجام می‌دهند، مدت ماندگاری فیلر در بافت لب را افزایش می‌دهند. تمامی اشخاصی که برای تزریق ژل لب به کیفیت کار و معتبر بودن مرکز توجه بیشتری از میزان هزینه آن می‌کنند، به دلیل داشتن رضایت از نتیجه کار، دوباره در زمان مناسب برای تزریق ژل لب مراجعه می‌کنند.

امکان تزریق ژل لب بعد از عمل بینی وجود دارد؟

اگر قصد جراحی بینی دارید و کاندید تزریق ژل لب هستید، بهتر است ابتدا بینی خود را عمل کنید. جراحی بینی سبب شده تا فاصله لب تا نوک بینی افزایش یابد و به همین دلیل اشخاص باید صبور باشند و بعد از آن، تزریق ژل انجام دهند.

توصیه می‌شود همزمان با جراحی بینی این کار را انجام ندهید زیرا در آن زمان، بینی و بافت‌های اطراف دارای التهابات شدیدی هستند و پزشک متوجه فرم اصلی لب و یا فرم‌دهی صحیح نخواهد شد.

عوارض شایع تزریق ژل لب چیست؟

اگرچه خانم‌های زیادی طرفدار حجیم سازی لب‌ها هستند اما هر شخص قبل از انجام هر یک از تکنیک‌های زیبایی باید عوارض آن را بشناسد. به این مورد توجه کنید که اگر عوارض مشاهده شده بیش از چند روز طول شود، باید به پزشک خود اطلاع دهید تا اقدامات لازم را انجام دهد.

عوارض تزریق ژل لب
عوارض تزریق ژل لب

عارضه دیگر عفونت می‌باشد که با ژل‌های چینی که در شرایط غیر استریل تولید و توسط Bulk (بشکه) وارد می‌شوند و در شرایط غیر استریل به سرنگ انتقال داده می‌شوند بسیار شایع است.

عارضه دیگر گلوله شدن ژل می‌باشد که کاملاً به تکنیک تزریق و نوع فیلر بستگی دارد، بنابراین تزریق توسط پزشک مجرب با فیلر استاندارد چنین عارضه‌ای نخواهد داشت.

به طور کلی عوارض گفته شده را بعضی افراد بعد از تزریق ژل لب تجربه خواهند کرد اما در مقابل بعضی افراد به هیچ عنوان هیچ یک از این عوارض را تجربه نمی‌کنند و در همان لحظه در اجتماع بدون هیچ کبودی و دردی حاضر می‌شوند. برخی از این عوارض عبارتند از:

 • بروز زخم
 • عدم تقارن لب‌ها
 • حساسیت و آلرژی
 • قرمزی بافت لب
 • گلوله شدن ژل لب
 • کبودی و تورم بافت لب

تخلیه ژل لب چگونه است؟

شاید برای شما یا اطرافیانتان هم پیش آمده باشد که در مراکز نامعتبر پزشکی یا آرایشگاه‌ها تزریق ژل لب انجام داده باشید و عوارض ناخوشایندی را تجربه کنید. گاهی ژل در بافت لب به طور ناخوشایندی حالت گلوله گلوله می‌شود که فرم نامتقارنی را ایجاد می‌کند. این عوارض زمانی که حجم تزریقی فیلر زیاد باشد نیز ایجاد می‌شود.

در صورتی که از ژل تزریقی خود ناراضی هستید، برای از بین بردن آن باید در مراکز معتبر آنزیم هیالورونیداز در مجاورت فیلر قبلی تزریق نمایید. این آنزیم بسیار قوی بوده و تمامی فیلر تزریقی قبلی را از بین می‌برد. این آنزیم مولکول‌های طبیعی در بافت بدن را مورد آسیب قرار نمی‌دهد.

تخلیه ژل با این نوع آنزیم، تکنیکی بسیار حساس و مهم بوده که باید در مرکزی معتبر توسط متخصص زیبایی با تجربه انجام شود. قبل از انجام این کار تمامی مواد بهداشتی و آرایشی را بشویید. لازم است آگاه باشید که از بیحسی موضعی برای انجام این کار استفاده می‌شود اما با این حال ممکن است برخی افراد تا حدودی درد را احساس کنند.

نکات مهم قبل از تزریق فیلر لب

قبل از اینکه برای تزریق فیلر لب اقدام نمایید، موارد مهم قبل از استفاده از آن را بشناسید:

 • اگر از داروی آسپرین یا رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، به ما اطلاع دهید.
 • روز تزریق فیلر لب، لب‌هایتان تمیز و عاری از هر گونه رژ لب باشد.
 • حدود یک ماه قبل از تزریق ژل لب، به هیچ عنوان تتوی لب یا اطراف لب انجام ندهید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

تمامی اشخاصی که برای تزریق ژل لب کاندید می‌شوند باید عوارض احتمالی این روش را به خوبی بشناسند و این مورد را بدانند که انجام مراقبت‌های بعد از تزریق ژل، در رفع این موارد موثر هستند. به این موارد اهمیت دهید تا دچار عفونت یا مشکلات این چنینی بعد از استفاده از این تکنیک نشوید.

 • در صورت مشاهده کبودی کمپرس سرد کنید، یعنی یخ را بگذارید و بردارید و این کار را چند بار تکرار کنید.
 • به مدت 24 تا 48 ساعت از نوشیدن مایعات و غذاهای خیلی گرم خودداری کنید.
 • روزانه چند بار لب‌های خود را با پماد تجویزی توسط پزشک معالج چرب کنید.
 • از ماساژ شدید منطقه تزریق خودداری نمایید.
 • در صورتی که در منطقه تزریق یا مناطق مجاور درد شدید یا تغییر رنگ پوست احساس کردید به پزشک معالج خود اطلاع دهید.

مشاوره قبل از تزریق ژل لب

در ابتدا تمامی افرادی که خود را کاندید مناسبی برای تزریق ژل لب می‌دانند، باید با پزشک متخصص خود مشورت کنند و فرم لب را انتخاب نمایند.

ما در جلسه مشاوره رایگان قبل از انجام تزریق، خواسته‌ها و انتظارات شما را می‌شنویم تا مطابق با انتظارات شما تصمیم بگیریم که چه میزان فیلر باید برای شما تزریق کنیم.

اگر به دارو یا نوعی از بیحسی واکنش آلرژیک دارید، در همان جلسه به ما اطلاع دهید. قبل از تزریق فیلر لب به تناسب بخش‌های مختلف صورت توجه کنید تا دچار نازیبایی نشوید.

برای تزریق ژل لب چه کار کنیم؟

برای تزریق ژل لب در تهران یا مشاوره رایگان میتوانید با کلینیک تخصصی دکتر پارسیان‌فر به شماره 09303839919 تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 33 عدد و میانگین امتیازها 4.5]

‫48 نظر

 • شیلا مرتضوی گفت:

  سلام و عرض ادب.
  می خواستم یک نوبت برای تزریق ژل لب بگیرم. از شهرستان میام و خیلی برام مهمه که اون روزی که میام حتما کارم انجام بشه و برگردم.

 • مهسا گفت:

  سلام.
  من یک نوبت برای تزریق کردن ژل لب نیاز داشتم. برای گرفتن نوبت باید چکار کنم؟

 • بانو خسروی گفت:

  ببخشید این تزریق کردن ژل درد هم داره؟ بعدها عوارض ممکنه داشته باشه؟

  • سلام
   این کار را با بیحسی انجام میدهیم که درد ندارد یا درد بسیار کمی دارد. اگر تزریق ژل به لب توسط شخص غیر متخصص انجام شود یا از ژل غیر استاندارد استفاده شود، احتمال زیاد برای شما عوارض ایجاد میشود.

 • خلیلی گفت:

  تزریق ژل لب انجام دادم پیش شما و واقعا کارتون عالی بود. خیلی ازتون متشکرم و حتما شما رو به بقیه هم معرفی می کنیم.

 • نازنین گفت:

  سلام. من می خواستم تزریق ژل لب رو در تهران انجام بدم. خودم ساکن قم هستم. چطور می تونم وقت بگیرم؟

 • مینا صمدی گفت:

  تزریق ژل لب رو اگه انجام بدم بعدش باید هر چند وقت یکبار ژل رو تزریق کنیم که از حالت و فرمی که داره خارج نشه؟

  • بستگی به موارد مختلفنی مانند برند ژل، میزان ژل تزریق شده و بدن شما دارد. بهتر است حدود 7 ماه بعد از اینکه تزریق کردید ، دوباره تشریف بیاورید تا بررسی کنیم ببینیم آیا نیاز به ترمیم دارد یا خیر.

 • رکسانا گفت:

  سلام و درود عرض می کنم به شما.
  من خیلی نگران بودم که بعد از تزریق ژل لب از فرم لبهام خوشم نیاد اما دقیقا همون چیزی شد که انتظار داشتم. واقعا متشکرم از شما.

 • نژلا اسدی گفت:

  سلام. من قبلا یه جا تزریق ژل لب انجام دادم که کلا لبم رو داغون کردن. من از کجا بدونم که موادی که شما به کار می برید چقدر تازه و درجه یک هست؟

  • سلام. داغون شدن لب فقط به خاطر مواد مصرفی بد نیست. تکنیک تزریق مهمتر هست ولی در عین حال ما جلو خود شما فیلر را آنباکس میکنیم و مطلقاً از فیلرهای فله‌ای و بی‌کیفیت چینی که میتونه حتی برای سلامتیتون خطرناک باشه استفاده نمی‌کنیم.

 • فاطمه پویاوند گفت:

  میخوام لب بالا را ژل بزنم. آیا انجام میدید؟ اگر نیاز شد ، میشه بعدش لب پایین را هم ژل بزنم؟

 • کاظمی گفت:

  سلام خسته نباشید. هزینه تزریق کردن ژل لب چه قدر میشه؟

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر. هزینه تزریق ژل بستگی به برند ژل ، میزان ژلی که باید تزریق کنیم و دستمزد پزشک بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کلینیک تخصصی زیبایی ما به شماره 09303839919 تماس بگیرید یا در تلگرام یا واتس‌اپ پیام ارسال کنید.

 • بدون اسم گفت:

  سلام خسته نباشید. برای تزریق ژل لب چند جلسه لازم هست و هزینه چه قدر میشه؟

 • شهناز گفت:

  سلام. این هفته برای تزریق ژل لب وقت دارید؟

 • نازنین گفت:

  سلام
  میخواهم تزریق ژل لب انجام دهم. از شهرستان میام. امکانش است کارهای تزریق ژل را زود انجام دهید که بتونم همان روز به شهرستان برگردم؟

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی نیست. شما میتوانید از قبل نوبت بگیرید و روز و ساعت را مشخص کنید. برای رزرو نوبت لطفاً با شماره 09303839919 تماس بگیرید یا در واتس‌اپ پیام دهید.
   با تشکر

 • سحر گفت:

  سلام آقای دکتر.
  ورم لبم از بین رفته. ژل لبم خیلی خوب و طبیعی شده. ممنون از شما.

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر
   همانطور که آن روز خدمتتان عرض کردیم ، تا مدت کوتاهی ورم داره و بعدش خوب و طبیعی میشه.
   خوشحالیم که از تزریق ژل لب توسط دکتر پارسیان فر راضی هستید.
   موفق باشید

 • شهلا گفت:

  آقای دکتر خیلی ممنون. تزریق ژل لبم واقعاً عالی و طبیعی شده

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیلی خوشحالیم که راضی هستید. در مورد تزریق ژل گونه که فرمودید ، روز و ساعتهای مناسب را برای شما در واتس اپ ارسال کردیم. لطفاً بررسی کنید. هر موقع که مناسب بود اطلاع بدید تا نوبت را برای شما رزرو کنیم.
   با تشکر

 • مهسا گفت:

  سلام. برای ژل لب روسی وقت دارید؟ چه روز و ساعتی میتونم بیام؟

 • زهرا گفت:

  سلام آقای دکتر
  تزریق ژل لب خیلی درد داره؟ میخواهم ژل لب تزریق کنم ولی از دردش میترسم.

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر
   تزریق ژل را با بیحسی انجام میدهیم. به همین دلیل دردش خیلی کم میشود.
   میتوانید برای مشاوره رایگان یا دریافت نوبت با کلینیک ما به شماره ۰۹۳۰۳۸۳۹۹۱۹ تماس بگیرید.
   با تشکر

 • ندا گفت:

  شما تزریق ژل لب روسی هم انجام می دید ؟

 • زهرا گفت:

  از کجا متوجه بشم که چه مدل لبی بهم میاد؟

  • مدیریت گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید تشریف بیارید تا پزشک صورت شما را آنالیز کند تا مشخص شود که مدل لبی برای شما مناسب است. لطفاً با کلینیک ما به شماره ۰۹۳۰۳۸۳۹۹۱۹ تماس بگیرید.
   با تشکر

 • مینا گفت:

  سلام
  هزینه تزریق ژل لب روسی چه قدر هست؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *